Підготовка до школи

Перший клас – це дуже важливий крок у житті дитини.

Адже Ваше чадо —  тепер не малюк, а серйозна людина, на яку Ви, батьки, покладаєте великі надії!

У першому класі  дитину очікує зустріч з новим оточенням: дорослими людьми і однолітками.   Збільшиться обсяг інформації, яку має засвоїти дитина. До того ж у процесі навчання шкільний вчитель не має можливості достатньо приділяти увагу кожному учню в класі. Все це викликає в дитини стрес, не дивлячись на те, що батьки намагаються допомогти їй адаптуватися у школі.

Дуже важливим є готовність дитини зустрітися з усіма труднощами навчання у першому класі.

Від того, як дитина адаптована для навчання, отримала необхідні навички в вивченні і засвоєнні нової інформації, підготовлена до форм подачі цієї інформації, освоїла правила самоорганізації, залежить як в подальшому дитина буде навчатися у школі, з яким настроєм вона буде ходити туди кожного дня, її поведінка на уроках.

Досвідчені викладачі «Клубу розумних діток Smart Kids» допоможуть Вашій дитині підготуватися до школи, сформують у неї потрібні навички та організують  процес навчання у максимально приближеній до шкільної атмосфери.

Заняття дошкільнят у «Клубі розумних діток Smart Kids» проходять у спеціальній кімнаті, обладнаній партами і дошкою для прискорення адаптування дитини у школі.

Навчання проводиться з використанням методик і посібників В. Федієнка, Л.Петерсон, М. Захарійчука та інших. Також використовуються авторські методи наших викладачів дошкільної підготовки.

Протягом заняття викладачі дошкільної підготовки у ігровій та захоплюючій формі знайомлять дитину з читанням, письмом, математикою. Також дитині пропонуються для виконання завдання з розвитку мовлення, логіки, комунікативних навичок. Для розвитку в дитині навичок самоорганізації додому даються невеличкі домашні завдання.

Викладачі мають індивідуальний підхід до кожної дитини, яка проходить дошкільну підготовку у «Клубі розумних діток Smart Kids».

 

Види навчання

У «Клубі розумних діток Smart Kids» заняття з дошкільної підготовки проводяться у міні-группах до 6 дітей. Можливі індивідуальні занаття.

 

Вік

У «Клубі розумних діток Smart Kids» ми починаємо підготовку до школи з дітками, якім залишилось 1 рік до школи.

 

Тривалість заняття

Заняття з дошкільної підготовки триває 75 хвилин.

 

Розклад занять

Заняття проводяться 2 рази на тиждень.

Розклад занять ми складаємо враховуючи побажання батьків, тому уточнюйте, будь ласка, час початку заняття по контактним телефонам нашого клубу.

 

Вартість навчання

Дізнатися вартість заняття з дошкільної підготовки ви можете, зателефонувавши на контактні номери нашого клубу.